bizuteria-2020.pl

Świecidełka to określenie stosunkowo względne. Jak można je podzielić? Jak najbardziej biorąc pod uwagę materiał, z którego zostały zrobione i które kamienie wykorzystano. Tutaj tymczasem sporządzimy klasyfikację typologiczną produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku są ubóstwiane od lat, zarówno poprzez płeć piękną oraz panów. Subtelna zawieszka na łańcuszku z reguły umieszczona na szyi – kwintesencja kobiecego uroku.
Srebrne kolczyki to następny typ damskich produktów jubilerskich. Najczęściej wytwarza się je ze złota. Odróżniamy kilka klas spięć, miedzy innymi „Klasyczny”. Kolczyki są najczęściej kupowane na świecie ze wszystkich typów biżuterii.
Pierścionki od wieków ozdabiają także kobiecą rękę. Bywają takie klasyczne, ale też modele z rubinami. Bardzo często mają jakąś symbolikę.
Bransolety – niewielkie łańcuchy, które kobiety często zakładają na rękę, choć od pewnego czasu również na nogę, od niedawana stało się to bardzo modne
Beadsy to typ, jaki wszedł do nas ze słonecznych Włoch. Zawieszki nasuwane są tutaj na srebrną bransoletkę z zapięciem. Z uwagi na fakt, że koraliki pojawiają się w ogromnej kombinacji typów niemalże wszelka bransoletka pozostaje odmienna.
Na rynku pojawia się także seria mająca swoje korzenie w Stanach zjednoczonych. W której charmsy są przyczepiane do bransolety przy użyciu niewielkiego karabinka. Dostały one nazwę charms.
Obrączki – należą do działu pierścieni. W ostatnim czasie niebagatelnie zyskały popularności. Wszystkie pary marzą mieć wzory spersonalizowane i indywidualną sentencją.
Zegarki naręczne – nasza ostatnia rodzina z działu biżuterii. Niezwykle często wybierana również przez panów. Decydujący jest nie tylko surowiec, ale także mechanizm.
Rodzajów biżuterii jest całkiem dużo. Jeśli już kupujemy nierzadko warto poszukać niedużą firmę jubilerską. Produkty będą dużo lepszej jakości, ponadto także nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020