producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie sztuczne, czy też złote? Które z nich kupujemy najczęściej? Ta walka ma miejsce już nie krótko w tej branży. Dziś odważymy się rozprawić w tej kwestii. Nie mniej temat nie będzie to aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Te gatunki biżuterii posiadają ciekawe mankamenty, ale również i powszechnie znane zalety posiadania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej robi się ją z wyizolowanego srebra. Dlatego właśnie jest sporo więcej warta. Wytwarza się taką biżuterię galwanizując rudy srebra. Jest znacznie bardziej prestiżowa i właśnie przez to chętnie kupują ją ludzie z klasy średniej. Również istotne jest punkt jej sprzedaży, zwykle są to sklepy złotnicze. Pozostaje ładnie pokazana w podświetlonych, gablotach. W czasie jej nabywania często otrzymamy piękne pudełko. W takim punkcie pomoc na 100% pozostanie lepsza oraz na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym również nie wolno pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria platerowana – jest z reguły produkowana ze mieszanek pospolitych metali i pokrywa się ją niewielką powłoką metalu szlachetnego. Takie produkty stosunkowo szybko rysują się i klienci kupują nowe. Ich największa pozytywna strona to jak najbardziej niewielka wartość sprzedaży. Ze smutkiem stwierdzamy, że potrafi wywoływać uczulenia, najczęściej modele z dodatkiem miedzi. Co ważne linie sztucznej biżuterii są wybitnie piękne z uwagi na skład, zwyczajnie zdecydowanie prościej ją zrobić. Zestawy tutaj najczęściej składają się z 2 elementów – naszyjnika i bransoletki.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje precyzyjniej wykonana oraz nie wywołuje reakcji alergicznych. Choć pozostaje poważnie droższa, ponadto nie zużywa się aż tak szybko jak platerowana. Z kolei modele sztucznej biżuterii pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Jaki typ pozostaje lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow