slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia nakreślające typową damę? Ja znam: milość, rodzina oraz wyglad. Co ukrywa się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce ale znowu nie akceptują zachowania na zabój zaangażowanego kochanka. Jak często mówią w połowie pragną czułości, stałości w uczuciach, jednakże w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby ich facet od czasu do czasu stawiał opór, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co więź czy uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, aby pamiętać jakie z nich są najistotniejsze i na tych skup się najbardziej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna