stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów zaledwie raczkuje, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy projektanci są w stanie zaoferoać nam godne uwagi projekty!
Od najbardziej porządanych fasonów do wysokich lotów tkaniny. Gdzie nastał bariera klientów? Brak potrzebych zdolności projektantów czy może szukający są za bardzo wymagający w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, albo innych ubrań klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zagłębić się w regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się polubić to co Polskie! Zostawmy mity i dajmy szansę Polskim projektantom i pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety